Садула Любомира Миколаївна

Садула Любомира Миколаївна, завідувач заочного відділення, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін.

Працює в університеті з 2002 р. Закінчила географічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка та факультет міжнародного права і бізнесу за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» (Львівський національний університет імені Івана Франка). У 2006 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Української академії Зовнішньої торгівлі Міністерства економіки України за спеціальністю «Світове господарство та міжнародні економічні відносини».

Є автором 38 наукових робіт, в тому числі монографії «Зовнішньоторговельна політика ФРН (національний та наднаціональний рівні формування і реалізації» і співавтором колективної монографії («Управління розвитком економічної та соціальної інфраструктури Західного регіону в контексті євроінтеграції»).

Була учасником багатьох конференцій міжнародного рівня, зокрема у 2012 році:

  • спільна українсько-канадська конференція «Інтеграція гендерної складової до регіональних політик Львівської обласної державної адміністрації», 11 грудня 2012 року (за участю Львівської ОДА, федерального уряду Манітоби (Канада)).
  • спільна українсько-канадська конференція «За підсумками розроблення стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року», 13 грудня 2012 року (за участю Львівської ОДА, федерального уряду Манітоби (Канада)).

Брала участь у Круглому столі в рамках проекту: «Досдження системних і структурних шляхів досягнення рівних можливостей у здоров’ї українців» за участю Інституту інтерсекційних досліджень та політики Університету Саймона Фрейзера, м.Ванкувер, Канада і підтримки Міністерства охорони здоров’я України.