Пісний Богдан Михайлович

Львівську філію Європейського університету з 08 листопада 2013 р. очолює кандидат економічних наук, доцент – Пісний Богдан Михайлович, який до цього працював заступником директора філії з навчальної та наукової роботи.

Працює в Європейському університеті - з 2000року. Закінчив Львівський державний національний університет ім. І. Франка, Київську академію Міністерства внутрішніх справ України. Працював вчителем географії, з 1982 року служив в ОВС на різних посадах, у тому числі начальником Жидачівського РВВСУ у Львівській області, Залізничного РВ УМВСУ м. Львова, обирався депутатом Львівської обласної ради 2-го скликання.

Поет-пісняр. Заслужений артист України. Автор дев'яти віршованих збірок. Більше 70 віршів покладені на музику. Пісні виконують народні артисти України Іван Попович, Марян Шуневич, заслужений артист України Олег Лихач, лауреати міжнародних конкурсів Ольга Щербакова, Євген Дашин, Оля Марченко, Валерій Степовий, Михайло Бушко, Віктор Гембара та ін.. Одружений, має двох доньок і п’ятеро внуків.