Конференції

XIV МІЖНАРОДНА Н/П КОНФЕРЕНЦІЯ "БЕЗПЕКОТВОРЕННЯ: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ, ПРАКТИКИ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ"

Європейський університет, Європейська асоціація з безпеки, Асоціація спеціалістів кібербезпеки запрошує до участі 20 травня 2021 року у роботі XIV Міжнародної науково-практичної конференції  "Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти".

Тема року: "Комплексна безпека підприємства:  виклики, тенденції та перспективи".

 

До участі в конференції запрошуються фахівці з менеджменту безпеки підприємства, психології корпоративної безпеки та правових аспектів захисту бізнесу.

За матеріалами конференції буде видано збірник тез доповідей.

Доповіді, підготовлені у форматі наукових статей англійською мовою за стандартом IMRAD, будуть розглянуті оргкомітетом конференції для публікації у наукових журналах Scopus.

 

План роботи конференції:

І. Комплексна безпека підприємства

ІІ. Правове забезпечення безпеки підприємства: виклики сьогодення

ІІІ. Психологія корпоративної безпеки.

 

Детальні умови участі та вимоги до подання тез доповідей.

XХІV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА І НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ" .

Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова,  Європейський   університет  проводять 22 квітня 2021 року XХІV Всеукраїнську  науково-практичну конференцію  "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції "

До участі запрошуються студенти, аспіранти  та молоді науковці.

Матеріали на конференцію (тези доповідей, анкету-заявку та квитанцію про оплату організаційного внеску) надсилати на адресу дирекції Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності   (03115, м. Київ, бульв. Вернадського, 16-в, к. 227, оргкомітету конференції) або направити електронною поштою:

konferenz-molod@ukr.net

Місце проведення конференції:

Європейський університет, м. Київ, бульв. Вернадського, 16-В, ауд.№218

Засідання конференції будуть проводитися дистанційно у форматі конференції Zoom.

Час проведення та реквізити доступу до конференції будуть надіслані Вам на електронну адресу після реєстрації Вашої заявки.

Телефон для довідок: (044) 452-76-55, 095-073-15-36

СІТЕМ-2020

Шановні колеги!

01.12.2020 року з метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами та впровадження нових інформаційних технологій в галузі економіки, менеджменту і освіти Львівська філія Європейського університету на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін відбулась XI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті” (СІТЕМ-2020).

Фінансово-економічні засади розвитку підприємництва

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів, аспірантів, молодих учених, студентів, усіх зацікавлених осіб взяти участь у VIІ  Міжвузівській науково-практичній конференції викладачів та студентів

«Фінансово-економічні засади розвитку  підприємництва», яка відбудеться

19 листопада 2019р. 14.00 год. 301 ауд. 

 (Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет»,  вул. Кушевича 5)

Організатори конференції : ПВНЗ «Європейський університет» Національний університет «Львівська політехніка» Львівський інститут економіки і туризму 

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез.

Сучасна парадигма розвитку підприємництва в Україні: соціально-економічні та фінансові аспекти

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів, аспірантів, молодих учених, студентів, усіх зацікавлених осіб взяти участь у VI  Міжвузівській науково-практичній конференції викладачів та студентів

«Сучасна парадигма розвитку підприємництва в Україні: соціально-економічні та фінансові аспекти», яка відбудеться

5 грудня 2018р. 14.00 год. 301 ауд.                                                              

 (Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет»,  вул. Кушевича 5)

Організатори конференції : ПВНЗ «Європейський університет» Національний університет «Львівська політехніка» Львівський національний аграрний університет Львівський інститут економіки і туризму 

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез.