КОНТАКТИ
Контактна інформація


Адреса: м.Львів, вул. Кушевича, 5

Індекс: 79019

Тел.: (032)297-50-72

Тел./факс: (032)297-50-38

e-mail: postmaster@lviv.e-u.in.ua

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПВНЗ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Студентське життя

 

Студентські роки вважаються чи не найкращими у житті.

Саме в студентські роки кожен стає по-справжньому дорослою людиною, вчиться самостійно приймати рішення, вирішувати наболілі проблеми.

Велику роль у студентському житті відіграє студентське самоврядування.

Виконавчим органом студентського самоврядування є Студентський парламент. Його мета – захист прав і свобод студентства, забезпечення виконання ними їхніх обов’язків.

 Студентський парламент обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.

Усі повноваження, обов’язки, права парламенту закріплені у статуті.

Парламент складається з голови парламенту, двох заступників, прес-секретаря, старостату та чотирьох комітетів:

-              з розвитку спорту;

-              з освіти і науки;

-              з дисципліни та захисту прав студентів;

-              з розвитку культури.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/stud parlament1.jpg

 

В період між засіданнями Студентського парламенту оперативним органом є студентська Рада, очолювана головою парламенту Катериною Лободою, студенткою четвертого курсу, напряму підготовки «Фінанси і кредит».

Голова нашого парламенту – член Студентської ради м. Львова, Студентської ради при Львівській обласній державній адміністрації, член Всеукраїнської студентської ради.

Студентський парламент є відкритим об’єднанням студентів і співпрацює із студентськими організаціями м. Львова та інших міст України, обмінюючись з ними досвідом роботи.

Зокрема, кожного року представники Студентського парламенту нашої філії беруть участь у науково-практичних семінарах та тренінгах із розвитку студентського самоврядування у ВНЗ, які проводять Асоціація приватних навчальних закладів України.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/seminar.jpg

Семінар з розвитку студентського самоврядування

на базі Європейського університету "Едельвейс"

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/pererva.JPG

В перерві між засіданнями

  Члени Студентського парламенту є активними учасниками конференцій Всеукраїнської студентської ради при МОН України. Участь у таких заходах дозволяє студентам розвивати свої організаторські та лідерські якості, познайомитись з цікавими та відомими особистостями.

    Ось уже два роки філія співпрацює з Фондом народонаселення ООН у рамках спільного робочого плану. Між Міністерством освіти і науки України та ФН ООН укладена Угода про співпрацю в галузі формування безпечної поведінки студентської молоді. Згідно з цією угодою студенти філії мали нагоду взяти участь у тренінгах  і підвищити рівень обізнаності у сфері репродуктивного та статевого здоров’я, безпечної поведінки, шляхів передачі ВІЛ та методів боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Конференція Всеукраїнської студентської ради
Конференція Всеукраїнської студентської ради

Студенти філії беруть активну участь у наукових конференціях, олімпіадах, які відбуваються безпосередньо у філії, навчальних закладах м. Львова та Всеукраїнських конференціях, які проводять МОН України та Європейський університет, яких висвітлюються та досліджуються проблеми сучасного суспільства, економічні, політичні та соціальні проблеми.

      

Наші студенти не є осторонь і від громадських заходів, які проводяться у місті Лева і області.

Під гаслом «Студенти за чисте місто» наші активісти разом із представниками інших навчальних закладів прибирали один із найкращих парків Львова – Стрийський парк, брали участь у роботах з реставрації Підгорецького замку, висаджували дерева у Шевченківському гаю.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/posady derevo.jpg

Посади дерево в Шевченківському гаю

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/pidgorec zamok.jpg

На роботах у Підгорецькому замку

Львівська філія - щорічний учасник Шевченківських вечорів, присвячених роковинам від дня народження великого Кобзаря.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/Chevchenko vechir.jpg

Шевченківські вечори

Стало традицією до Великодніх свят проводити акції «Намалюй писанку». Зразки, виготовлених студентами писанок можна побачити на виставці у міській мерії.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/namalui pysanku.jpg

                        «Намалюй писанку»

 Члени Студентського парламенту небайдужі до соціальних проблем сучасного суспільства. Кожного року студенти філії, завдяки плідній співпраці із Мальтійською службою допомоги, здійснюють мрії дітей сиріт Львівської області – виконують їхні прохання до св. Миколая.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/svito Mykolai.jpg

Свято св. Миколая у дитячому будинку

 Під керівництвом відмінника освіти України Віри Ярославівни Соломіної у філії створена вокально-театральна група «Галицька феєрія». Наші студенти неодноразово ставали лауреатами та призерами конкурсів «Весняна хвиля» та «Барви осені».

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/vesniana .JPG

      На  фестивалі «Весняна хвиля»

У філії працюють секції з футболу, волейболу, баскетболу, проводяться заняття з шейпінгу.

tl_files/siteTheme/photoGallery/mainPhoto/00145.jpg

Олександр Демчина  (кандидат у майстри спорту з карате-до)

 Ми пишаємося нашими студентами Андрієм Спиридоновим (майстер спорту з боротьби дзюдо), Олександром Демчиною (кандидат у майстри спорту з карате-до) та іншими, які брали участь у першостях області, України та світу і завойовували призові місця.

 Звертаємось з закликом до студентів – не стійте осторонь від бурхливого студентського життя, беріть участь у всіх заходах, які проводяться у Європейському університеті та нашій філії.

Для нас дуже важлива думка кожного студента. Ми завжди готові допомогти та прислухатись до Вас.

boot