КОНТАКТИ
Контактна інформація


Адреса: м.Львів, вул. Кушевича, 5

Індекс: 79019

Тел.: (032)297-50-72

Тел./факс: (032)297-50-38

e-mail: postmaster@lviv.e-u.in.ua

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПВНЗ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Недостовірна інформація про ПВНЗ «Європейський університет» в тому числі і Львівську філію.

2015-04-23 12:09

Ми живемо у період інформаційних війн, недостовірності висвітленої інформації, що значною мірою впливає на світогляд та позицію людей у регіонах.  Для нікого не секрет, що у будь-якій сфері діяльності завжди присутня конкуренція. Наші конкуренти у сфері освіти різними способами доводять недостовірну інформацію про ПВНЗ «Європейський університет» в тому числі і Львівську філію.

Так, без проблем не обійтись, але з теперішнім станом справ у державі, багато установ та організацій закриваються, об’єднуються, реорганізовуються.  Беручи до уваги ПВНЗ «Європейський університет» у структурі ВУЗу відбулись зміни. Проведено об’єднання філій, здійснено перевід деяких філій у консультаційні центри для студентів, що дозволить підвищити якість навчання в університеті Негативним моментом є закриття філій на непідконтрольних Україні територіях в тому числі в Криму..

З впевненістю можу сказати, що Львівська філія Європейського університету і ВУЗ  працює і буде працювати, підвищуючи свій рейтинг, рівень, створюючи найкращі умови для навчання та дозвілля студентів.

 

З повагою,  директор Львівської філії   Пісний Б.М.

Назад