КОНТАКТИ
Контактна інформація


Адреса: м.Львів, вул. Кушевича, 5

Індекс: 79019

Тел.: (032)297-50-72

Тел./факс: (032)297-50-38

e-mail: postmaster@lviv.e-u.in.ua

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПВНЗ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВСТУП БЕЗ ЗНО

2015-06-04 12:47

Згідно угоди про співпрацю від 21.08.2014 між ПВНЗ «Європейський університет» (м. Київ, Україна) та Вищою школою бізнесу в Домброва-Гурніча (Польща) передбачається здійснення процесу паралельного навчання з використанням телекомунікаційних технологій та елементів дистанційного навчання за напрямами:

1.    Економіка

2.    Менеджмент

3.    Комп’ютерні науки

На дану програму за однакових умов приймаються студенти, які пройшли чи не пройшли тестування ЗНО.

 Бажаючі, що хочуть отримати, паралельно з українським дипломом, диплом Європейського союзу в Вищій школі бізнесу в Домброва-Гурніча повинні надати наступні документи :

1)      атестат про повну загальну середню освіту

2)      додаток до атестату про загальну середню освіту

3)      свідоцтво про народження

4)      медична довідка про стан здоров`я

Вищезазначені документи повинні бути перекладені на польську мову в бюро перекладів та нотаріально завіреними. 

Протягом року, студенти мають відвідати Польщу для прослухання лекцій та майстер-класів. Окрім того, польська сторона, після реєстрації абітурієнтів, надає послугу безкоштовного он-лайн навчання польській мові.

 

Подальше навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» відбувається в такому ж режимі як і в головному ВНЗ.

Таким чином, здобуття українського освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» відбувається 4 роки, а польського-3 роки,але за рахунок того,що студенти вступають в лютому до польського ВНЗ,вони закінчують обидва бакалаврати одночасно.

 

Механізм організації процесу навчання:

1.     Серпень-вересень 2015 р.- організаційний момент: подача та обробка документів для вступу до польського ВНЗ.

2.   Вересень 2015р.-лютий 2016 р.- мовна підготовка та прослуховування спеціальних предметів з фаху на базі Польського центру в ПВНЗ «Європейський університет».

3.      Лютий 2016р.- зарахування студентів на І курс в Академію бізнесу в м. Домброва-Гурніча

4.   Травень 2016 р.- відвідування студентами Академії бізнесу в м.Домброва-Гурніча з метою прослуховування лекцій,майстер-класів тощо.

5.    З червня 2016р. по лютий 2017 р.-2 семестр навчання в польському ВНЗ та прослуховування лекцій на базі Польського центру в ПВНЗ «Європейський університет».

По закінченню І курсу польська сторона видає академічні довідки для навчання на ІІ курсі в ПВНЗ «Європейський університет» з подальшим продовженням паралельного навчання в обох ВНЗ

 

Цінова політика:
1 рік навчання коштує 300є ,які студент повинен сплатити за навчання в польському ВНЗ,а також вартість навчання на відповідних спеціальностях в конкретній філії за рік.

Звертаємо ще раз Вашу увагу на те,що в 1 рік навчання діти не є студентами ПВНЗ «Європейський університет»,а лише зможуть поновитися на 2 курс,коли їм видадуть польську академічну довідку. 

За довідками звертайтесь:
ПВНЗ «Європейський університет»
м. Львів, вул. Кушевича, 5

тел. 297-50-38, 050 357-86-86 

 

Назад