КОНТАКТИ
Контактна інформація


Адреса: м.Львів, вул. Кушевича, 5

Індекс: 79019

Тел.: (032)297-50-72

Тел./факс: (032)297-50-38

e-mail: postmaster@lviv.e-u.in.ua

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПВНЗ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

МАТЕРІАЛИ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

Міжнародна студентська науково-практична конференця

Шановні колеги!
Запрошуємо викладачів, молодих учених, студентів, усіх зацікавлених осіб взяти участь у Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Фінансова та соціально-економічна система України в умовах децентралізації»», яка відбудеться
26 листопада 2015р. 12.00 год. 301 ауд.
(Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет»,  вул. Кушевича 5)
 
Уже п’ятий рік поспіль кафедрою економіки та підприємництва проводяться студентські міжвузівські конференції. Активними учасниками наукових дискусій є студенти та аспіранти провідних ВНЗ Львівщини – Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського інституту економіки і туризму, Національного аграрного університету, Комерційної академії, Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, а також навчальних закладів Польщі. Виступи українською,  англійською, польською мовами присвячені різноманітним проблемам економіки, фінансів, управління, а також сучасним тенденціям глобалізації, європейської інтеграції, децентралізації України. Переможці нагороджуються грамотами, цінними призами.

*****************************************************************************************************************************************************************************

Збірник студентських статей

за матеріалами виступів на

ІІІ Міжвузівській студентській науково - практичної конференції

«Стан та перспективи розвитку фінансової політики та підприємництва в Україні в умовах глобалізації»,

28 листопада 2013 року

ДИВИТИСЬ

*******************************************************************************************************************

Шановні колеги!

 

З метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами та впровадження нових інформаційних технологій в галузі економіки, менеджменту і освіти Львівська філія Європейського університету на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін 8 грудня 2016 року проводить VІI Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті” (СІТЕМ-2016).

Запрошуються аспіранти та молоді науковці, студенти, викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, бізнесмени і підприємці та зацікавлені особи.

Докладну інформацію, запрошення до участі можна одержати, звернувшись до 5.12.2016 листом на скриньку:

conf_citem_lviv@ukr.net, або за телефоном: +38(032)2975073. Координатор: Михалейко Ірина Федорівна.


*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Усі навчальні дисципліни філії мають оновлене науково-методичне забезпечення, необхідний мінімум навчальних підручників і посібників. Створено мультимедійний супровід багатьох тем, розроблено глосарії, електронні підручники, тести для перевірки знань, схеми та інші матеріали.

На кафедрах регулярно проводяться навчально-методичні семінари із проблем інноваційних технологій у викладанні, обміну науково- практичними результатами досліджень.

Викладачі працюють над загальнокафедральними темами і щорічно доповідають про результати наукової роботи на звітній конференції. За результатами конференцій гуманітарного напряму
"Україна ХХІ ст..: тенденції та перспективи розвитку", "Economics: current affairs and development prospects", конференцій до Дня Європи та славетних сторінок українського календаря, виходять збірки статей.

У науково-технічних конференціях філії, зокрема у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті (СІТЕМ)", беруть участь фахівці, які репрезентують вищі навчальні заклади та установи України.


Велика увага у філії приділяється роботі студентського наукового товариства, де кожна кафедра має свою секцію. Щорічно наукові роботи студентів відмічаються як кращі на студентських конференціях філії та інших ВНЗ Львова та Києва.

Більше 200 студентів мають власні наукові публікації. Вже традиційними стала у філії щорічна студентська конференція “Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції”.

Регулярно проводяться олімпіади з економічно-гуманітарних, комп'ютерних дисциплін та заняття Малої академії наук, розвиваючи пізнавальний інтерес і творче мислення молоді.